fbpx

Edhe një emigrant viktimë e radhës e trenit

Edhe një emigrant është goditur nga treni në stacionin hekurudhor në Demir Kapi. Emigranti ka pësuar aksidentin nga treni që po lëvizte në hekurudhën Gjevgjeli-Shkup.

Në vendin e ngjarjes kanë inspektuar policë dhe prokurori publik. Vërtetohet identiteti i viktimës.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close