fbpx

Gold AG ‘godet’ me këngën ‘Shqiptar 2’ (Video)

Reperi shqiptar, Gold AG ka goditur sërish, kësaj radhe ka publikuar këngën ‘Shqiptar 2’, vazhdim i këngës ‘Shqiptar’.

Si në çdo këngë reperi preshevarë as në këtë këngë nuk e la pa përmendur politikanët shqiptar, ku veç tjerash përmend edhe Halil Matoshin dhe gazetën Express.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkuar vet reperi kurse videon e ka punuar kompania Mproduction./ Portalb

Ndëgjoni këngën…

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close