fbpx

A vishet kështu burri?

Marka e veshjeve të trikotazhit SIBLING është e famshme për dizenjot e saj të pazakonta dhe në koleksionin e fundit të veshjeve për burra kjo markë nuk ka zhgënjyer.

Siç mund ta shihni më poshtë, veshjet janë qesharake dhe vështirë se mund të vishen në rrugë.

Veshjet e reja të SIBLING, i formuar në vitin 2008 nga Joe Bates, Sidney Bryan dhe Cozette McCreery, janë paraqitur në Londër.

sibling-moda2

sibling-moda3

sibling-moda4

sibling-moda5

 

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close