fbpx

Vdes i akuzuari i katërt në procesin gjyqësor “Spiuni”, Zoran Kostadinovski

Ka vdekur i akuzuari i katërt në procesin gjyqësor “Spiuni”, Zoran Kostadinovski, Kostadinovski ishte i punësuar në Drejtorinë e Zbulimit dhe Kundërzbulimit dhe i angazhuar për çështjen shqiptare. Mësohet se ai ka vuajtur nga një sëmundje e rëndë. Mediet shkruajnë se Kostadinovski nuk ka pasur trajtim të duhur në burgun e Shutkës.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close