fbpx

Mot me diell dhe i ftohtë

Moti sot në vendin tonë pritet të jetë me diell dhe vranësira mesatare, ndërsa gjatë orëve të mbrëmjes në pjesën lindore do të ketë reshje të shiut, kurse maleve të borës.

Temperaturat pritet të sillen prej -4 deri më 2 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 6 deri më 13 gradë celsius.

Shkupi pritet të ketë mot të ngjashëm dhe me temperaturë prej -3 deri më 11 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close