fbpx

Sulmohen me thikë dy persona, njëri në gjendje kritike

Mbrëmë në bulevardin “ASNOM” në afërsi të ndërtesës nr.25, 3-4 persona deri më tani të panjohur kanë tentuar t’i vrasin 23 veçarin D.B.dhe 20 vjeçarin S.R.

Personat e panjohur me thikë kanë ther djelmoshat. D.B. është në shok dhomë dhe gjendet në gjendje të rëndë. SPB- Shkup po punon në identifikimin e sulmuesve.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close