fbpx

Moti sot me diell

Sot do të jetë moti me diell dhe mëngjesi i ftohtë ndërsa gjatë ditë do të rriten temperaturat.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 5 deri 10 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 9 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close