fbpx

2Ton thotë ‘Qa boj’ (Video)

Edhe reperi 2Ton sapo ka lansuar këngën e re me klip që mban titullin ‘Qa boj’.

Kënga dhe teksti është punuar nga vet reperi  2TON, kurse klipi është realizuar nga URBAN Graphics./ Portalb

Ndëgjoni këngën..

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close