fbpx

Arsenali me mungesa ndaj Manchesterit

Trajneri i Arsenalit, Arsen Wenger, është në telashe para derbit ndaj Manchester Unitedit. Francezi ka konfirmuar se Theo Walcott do të mungoj ndaj Manchester Uniteit. Kurse, në dyshim mbetet edhe paraqitja e Danny Welbeck.

Welbeck ka pësuar një lëndim gjatë miqësores mes Anglisë dhe Skocisë, derisa Walcott nuk ka stërvitur të enjten pasi ai po vazhdon shërimin gradual të gjurit, të cilin e kishte lënduar shumë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close