fbpx

Pse nuk duhet të shpejtoni për në punë? (FOTO)

Një qytetarë i Shkupit derisa shpejtonte për në punë, është përplasur në pompën e benzinës “Lukoil” në Autokomandë.

Sipas informacioneve të policisë, drejtuesi i automjetit ishte i punësuar në pompën e benzinës dhe shpejtonte që të mos vonohet në punë, pas çka me veturën që drejtonte është përplasur në një nga stacionet e mbushur me benzinë.

Nga incidenti është shkaktuar dëm i madh material ndërsa vozitësi ka kaluar pa lëndime.

Ja çka ndodh kur shpejtoni për në punë (FOTO)

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close