fbpx

Mot me vranësira dhe reshje të shiut

Sot do të mbretërojë mot me vranësira dhe reshje të shiut. Në disa vende reshjet do të jenë me intensitet më të madh me vetëtima dhe erë të fortë. Do të fryej erë e lehtë jugore e cila nga fundi i ditës do ta ndryshoj drejtimin në atë verior.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 9 deri 17 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 16 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close