fbpx

Si ta mbani një femër të lumtur?

Doni te dine se cfare mendojne ne femrat, pse shkojme grup ne tualet, pse ju pyesim juve , a dukemi te shendosha me rrobat qe kemi zgjedhur te veshim. Mire ..une mund t’ju tregoj juve cdo gje, eshte nje secret, por une mund t’ju jap juve disa ide se si te mbani nje femer te lumtur.

Doni te dine se cfare mendojne ne femrat, pse shkojme grup ne tualet, pse ju pyesim juve , a dukemi te shendosha me rrobat qe kemi zgjedhur te veshim. Mire ..une mund t’ju tregoj juve cdo gje, eshte nje secret, por une mund t’ju jap juve disa ide se si te mbani nje femer te lumtur

1- Pyeteni ate per diten . Femrat e pelqejne te flasin, te komunikojme me te dashurin e tyre dhe me shoqerine. Hapi I pare eshte: i thjesht eshte qe ta lejoni ate te flase: keto jane dy gjerat qe asaj i pelqejne.

2-Lulet dhe Cokollatet jane te te mira, por jo te domosdoshme, Po nese vertet doni te na hidhni pertoke na beni nje masazh kembeve .Prisni ….e di qe po mendoni qe kjo eshte dicka e lehte. Epo…ka vetem nje klecke ..eshte vetem nje masazh I kembeve . Hejj jam serioze . Ndoloni vetem tek masazhi I kembeve dhe mos kerkoni asgje ne kembim. Me besoni mua, mbase ju nuk do te merrni sex ne ate moment, heren tjeter ajo do jete “ e nxehte fare nga inati “, Ajo do vije me vrap drejt teje per te permbushur deshirat mishtore

3-Bej dicka te kendshme per te si: te pergatitesh darken per te, t’I lash makinen , apo te vesh ato kutit e renda lart ne papafingo

4-Pyet ate , nqse ti nuk e ndonje ide, te behesh konfuz nuk ndihmon asjerin Nese ajo thote “ Po ti duhet ta dish” , “ke leje per te vazhduar “ , dhe gjithesesi une nuk e di . Me ndihmo e dashur , une po vuaj ketu, . Ndershmeria e ben te sajen .

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close