fbpx

Gruaja e Dr. Florit i telefonoi të vëllait: Gjendja e pakontrollueshme

Rreth ores 6 të mëngjesit, Albani vëllai i Dr. Florit, ka marrë një telefonatë nga bashkëshortja e tij e cila i ka kërkuar ndihmë se situata ishte bërë e pakontrollueshme.

Dr. Flori ishte duke përjetuar paranoja dhe halucinacione të forta dhe sjellja e tij ishte e pamenaxhueshme. Shkak mendohet se ka qenë një mbidoze kokaine. Ai ka ndërruar jetë në duart e vëllait më të vogël, pa mbërritur ende në spital.

Gjendja e tij ka qenë veçanërisht e rënduar javët e fundit, pas lindjes së djalit. Ka lënë pas gruan 27 vjeçare dhe 2 fëmijë vajzën Kaltrina dhe djalin e porsalindur. /lapsi.al/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close