fbpx

Nën çfarë efekti ishte Depp gjatë prezantimit? (Video)

Hamshori hollivudian, Johnny Depp, nuk ishte shumë i kthjellët në prezantimin e çmimit për dokumentar në ceremoninë e Hollywood Film Awards.

51-vjeçari doli në skenë dhe filloi duke kritikuar mikrofonin, për të thënë më pas se nuk është i mirë në këto gjëra dhe duke pasuar me një sharje.

Komentuesit në rrjetet sociale e kanë krahasuar paraqitjen e tij me karakterin e Jack Sparrow në “Pirates of the Caribbean”.

Nuk dihet nëse Depp po aktronte, apo ishte nën efektin e ndonjë substance. Vlerësojeni vetë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close