fbpx

Mot me vranësira dhe reshje të shiut

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme. Në orët e mëngjesit do të ketë të reshura lokale të shiut, paraqitje të mjegullës dhe vranësira mesatare. Do të fryejë erë e dobët deri mesatare juglindore.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 12 deri 17 gradë Celsius.

Në Shkup mot i ngjashëm me temperaturë deri 16 gradë Celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close