fbpx

Stankovic: Mancini njeriu i duhur për Interin

Trajneri Roberto Mancini është njeriu i duhur për Interin për ta kthyer sërish në maja, sipas ish-mesfushori zikaltër Dejan Stankovic.

Stankovic, tani asistent tek Udinese, fitoi tre Scudetto nën drejtimin e Roberto Mancinit, ndërmjet viteve 2004-2008.

”Ai e njeh atmosferën e klubit dhe kur ju nuk keni kohë për të humbur, është diçka që e bën një dallim të madh”, potencoi Stankovic.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close