fbpx

Ja video që tregon jetët e rrejshme në rrjetet sociale (VIDEO)

Filmi i shkurtër “What’s on Your Mind?/Çfarë ke në mendje?” i xhiruar nga Shaun”>Shaun Higton”>Higton krahason dy botë, botën virtuale në rrjete sociale dhe jetën reale, transmeton Albeu.com.

Ndërsa në rrjetet sociale gjithçka duket e përkryer, në të vërtetë gjërat nuk janë ashtu siç duken.

Ndiqni më poshtë këtë film të shkurtër 2 minutësh.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close