fbpx

Ledri Vula vjen me “Një gotë për ty” (Video)

Ledri Vula ka lansuar këngën e re “Një gotë për ty”, këngë krejt ndryshe nga që jemi mësuar ta dëgjojmë.

“Një gotë për ty” është e punuar nga studio RedBox, përkatësisht producentët Big Bang dhe Stash Beats, e shkruar nga vetë reperi, më klip të realizuar prej Valon, xhiruar në Paris të Francës.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close