fbpx

Suarez: Po marr ndihmë nga një psikolog

Mungesa e zotësisë për të kontrollouar zemëratën mund të ketë qenë dhe faktori që Suarez nuk u përfshi në listën me 23 kandidatët për Topin e Artë.

Luis Suarez bëri të ditur se po merr ndihmë nga një psikolog për të fituar ndaj problemeve me zemërimin që i kanë kushtuar jo pak në karrierën e tij.

“Pas pezullimit kalova një kohë vërtet shumë të vështirë. Unë po marr ndihmë nga psikologu dhe klubi po më mbështet në mënyrë të vazhdueshme”, tha Suarez.

Suarez ka humbur 15 muaj pasi është pezulluar dy herë për kafshim ndaj lojtarëve kundërshtarë./Z.Mexhiti/Portalb/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close