fbpx

Lenjani: Rezultat i kënaqshëm për ne

Mesfushori më i mirë i ndeshjes, Ermir Lenjani vlerëson performancën e kombëtares.

Një barazim 1-1 në Francë në fushën e “gjelave” është rezultat shumë i mirë dhe këtë fakt e thekson Ermir Lenjani.

“Zhvilluam një ndeshje të mirë, kshim besim në aftesite tona në fushë, rezultati për në ështe shume i mirë. Franca ka lojtarë të mëdhenj por vendos gjithmone fusha, aty tregohen cilësitë”, shkruan Supersport.

Ndërkohë edhe Herolind Shala, mesfushori i talentuar shqiptar u shpreh i lumtur për debutimin me kombëtaren kuqezi. 22-vjeçari deklaroi se ishte një ëndërr për të të debutonte dhe të luane me fanellën e Shqipërisë, theksoi se ishte një moment i jashtëzakonshëm./ Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close