fbpx

E zyrtarizojnë dashurinë

Miley Crus dhe Patrick Schwarzenegger po jetojnë ditët më të lumtura të jetës. Ata tashmë kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre të dashurisë dhe kjo gjë u ka mundësuar që të daljet e tyre t’i bëjnë pa u fshehur nga askush. Çifti është fotografuar para një kinemaje dhe dukeshin shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit

Lidhja të cilën e kishin në vitin 2011, ndonëse ishte shumë e shkurtër duket se u ka lënë shumë shije. Kjo pasi që këngëtarja Miley Crus dhe djali i aktorit Arnold Schwarzenegger, Patrick, i kanë shpeshtuar daljet e tyre duke tërhequr kështu vëmendjen e medieve rozë në Shtetet e Bashkuara të cila prej disa ditësh kanë shkruajtur për një rikthim të romancës mes dy 21-vjeçarëve. E një tjetër arsye që po i nxit këto media është një fotografi mes çiftit. Ata u fotografuan në një kinema në Hollywood duke ‘biseduar’ së bashku në mënyrë shumë intime.

Shkas për daljen e tyre në publik u bë filmi i ri i Kristen Stewart dhe Julianne Moore “Still Alice”, ku e ëma e Patrick, Maria Shriver është producente. Kjo lidhje e Miley vjen pas shumë dështimeve që ajo ka pasur në jetën private. Madje vet ajo po shpreson se ribashkimi me Patrick do të jetë për një kohë të gjatë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close