fbpx

Demi vret plakun 77 vjeçar

Një 77 vjeçar ka vdekur pasi që dje është sulmuar nga një dem.

Viktima derisa po kulloste bagëtinë në fshatin Brezovë të Demir Hisarit, është sulmuar dhe goditur nga një dem që peshonte rreth 400 kg.

Demi ka goditur plakun në kokë dhe trup, duke e lënë të vdekur. Kalimtarë të rastit kanë dërguar viktimën në spitalin e qytetit, mirëpo ai ka ndërruar jetë gjatë dërgimit në spital.

Lajme të ngjashme

Back to top button