fbpx

Soni Malaj bashkëpunim me këngëtarin arab

Nuk kaluan shumë ditë dhe Soni Malaj zbuloi të tjera detaje të këngës me të re.
Surprizë ka qenë fakti që Soni nuk do të vijë e vetme në këtë këngë, por do të jetë një bashkëpunim me këngëtarin e njohur arab Saad Ramadan.
Këngëtarja ka ngacmuar ndjekësit e saj të rrjetit social “Facebook”, duke i pyetur se sa prej tyre ishin duke e pritur hitin e ri në bashkëpunim me Saad Ramadanin.
Statusin, Soni e shoqëronte edhe më një foto që pozonte krah këngëtarit.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close