fbpx

Cana lexon librin e Blendi Fevziut në avion

Ka vetëm pak ditë që gazetari i njohur Blendi Fevziu ka publikuar librin “Ahmet Zogu, Presidenti që u bë mbret” dhe shumë prej personave publik kanë nxituar ta blejnë.

Ndër ta është edhe kapiteni i kombëtares, Lorik Cana i cili për ta lexuar sa më shpejt ka gjetur avionin si vendin më të përshatshëm.

Blendi Fevziu ka publikuar në rrjetin social “Facebook”, një foto të Canës teksa lexon librin në avion.

“Cana është lexues shumë i rregullt i librave historikë” – ishte mbishkrimi që shoqëronte foton.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close