fbpx

Aniston në përgaditje të dasmës sekrete

Aktorja e njohur Jennifer Aniston e cila është 45 vjeçare në një intervistë për Harper Bazzar ka thënë se periudha e jetës së saj pas te 40-tave është periudha më e mirë e jetës se saj.

Ajo është duke i bërë pregaditjet për dasmën e saj sekrete me Justin Theroux kështu duke treguar që ajo pavarësisht viteve ështe e lumtur dhe në formë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close