fbpx

Ermal Fejzullahu prezanton fëmijët

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu ka prezantuar familjen e tij, 3 fëmijët dhe bashkëshorten, Arijana.

Ermali baba i dy vajzave dhe një djali, ka publikuar në rrjetin social “Facebook” një foto familjare, teksa ishin duke festuar 1-vjetorin e vajzës së vogël.

Ermal Fejzullahu prej kohësh i ka munguar skenës dhe tregut muzikor, duke u angazhuar vetëm nëpër koncerte.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close