fbpx

Valdrin Sahiti me koleksion të rri personal!

Disa thonë se në Kosovë ka industri të modës, e disa të tjerë ironizojnë me këtë temë.

Se ka apo jo industri, kjo mbetet për tu diskutuar, por se janë bërë shumë kreator mode, kjo është një e vërtetë e pamohueshme.

Valdrin Sahiti është një nga të njohurit e kësaj fushe. Burime të Indeksonline bëjnë me dije se Sahiti së shpejti do ta prezantoj koleksionin e ri persosnal. Bëhet fjalë për fustane elegante dhe fustane nusesh.

Ende nuk flitet për detaje të tjera.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close