fbpx

Vuçiq: Jo bre, ta merrja shkopin e ta godisja Ramën!?

Kryeministri serb, Aleksandar Vuçiq, i ka cilësuar joseriozë kritikuesit e tij, duke shtuar se ndaj kryeministrit Edi Rama ka treguar mikpritje.

“Nëse dikush mendon se do politika serioze do të ishte sikur dje të merrja një shkop e ta godisja Ramën, kjo nuk është politikë serioze. E, ata më mbajnë ligjërata se do të duhej të bëja diçka të tillë dhe ata që thonë se do të bënin diçka të tillë, do të ishin më të vegjël se kokrra e lulëkuqes”, tha ai.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close