fbpx

“Bombë”: Mourinho trajner i Barcelonës?

Joan Laporta ka paralajmëruar se do të kandidoj sërish për postin e presidentit te Barcelona. Kurse, nëse ai rizgjidhet president i skuadrës nga “Camp Nou”, trajner të skuadrës do ta emëroj Jose Mourinhon, raportojnë mediat spanjolle dhe ato angleze.

Menaxheri aktual i Chelseas, ka punuar më parë si asistent i trajnerit Bobby Robson dhe Louis van Gaal në Barcelonë. Por, gjatë drejtimit të Interit dhe Real Madridit, strategu portugez kishte krijuar armiqësi me klubin katalunas.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close