fbpx

Zajazi kampion vjeshte në Ligën e Tretë

Me ndeshjet e xhiros së 11-të, ka përfunduar pjesa e parë e kampionatit në Ligën e Tretë – Perëndim.

Kampion vjeshte është shpallur klubi i futbollit Zajazi, skuadër kjo e cila në ndeshjen e së dielës mundi Arsimin e Çegranit me rezultat të thellë 5:0.

Me këtë fitore Zajazi ka të grumbulluara 28 pikë dhe është i vetmuar në pozitën e parë para Kamjanit që ka 25 pikë.

KF Zajazi kampion vjeshtor 2014/15
KF Zajazi kampion vjeshtor 2014/15
Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close