fbpx

Horoskopi ditor, e martë 14 korrik 2020

Dashi

Marrëdhënia juaj me partnerin do ftohet shume gjate kësaj dite. Do i qëndroni larg njeri-tjetrit dhe do jeni gjithë kohës te mërzitur. Beqaret do jene shume te turpshëm dhe nuk do përfitojnë aspak nga mundësitë qe do iu jepen për takime. Jupiteri do jete planeti qe do sjelle fat ne planin financiar. Gjendja do jete shume me e mire se disa kohe me pare. Mos u shqetësoni.

Demi

Priten ndryshime rrënjësore sot ne jetën tuaj ne çift. Do i shihni gjerat me një sy tjetër dhe do jeni gati te bëni çfarëdo lloj sakrifice. Beqaret ka mundësi te fillojnë dashuriçka me disa miq te vjetër. Nuk e kishin menduar ndonjëherë këtë gjë, por ja qe gjithçka mund te ndodhe ne jete. Gjendja e financave do jete e renduar. Nuk do ju dalin as për te blere ushqimet e përditshme.

Binjaket

Dashurohuni ashtu si ta ndjeni gjate kësaj dite juve qe jeni ne një lidhje, pa menduar për opinionet e atyre qe ju rrethojnë. Ne fund te fundit jeta është e juaja dhe askush nuk duhet te ndërhyjë. Beqaret do pëlqejnë tej mase një person, por nuk do mundin dot t’ia shprehin ndjenjat. Ne planin financiar duhet te jeni sa me te matur qe te mos keni probleme.

Gaforrja

Dite mjaft e këndshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Gjerat do shkojnë ashtu si ju i kishit menduar prandaj nuk do keni asgjë për çfarë te qaheni. Beqaret nuk do hedhin asnjë hap sepse ende nuk do jene te sigurte pe rate qe duan te bëjnë. Situata financiare do vije dalëngadalë duke u përmirësuar. Kini durim dhe tregohuni sa me te organizuar.

Luani

Klima ne jetën tuaj ne çift do jete disi me e ngrohte sot. Do i shtoni dozat e fantazisë dhe imagjinatës dhe do përjetoni kënaqësi pa fund. Beqaret do jene shume joshës dhe do arrijnë ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë. Shume gjera kenë për te ndryshuar për ta. Financat do përmirësohen fale një shpërblimi qe do merrni ne pune.

Virgjeresha

Do keni goxha mosmarrëveshje sot ne jetën tuaj ne çift dhe here pas here do ndiheni shume keq. Mundohuni te reflektoni dhe te gjeni një zgjidhje te mire për te dyja palët. Beqaret do ndihen mjaft mire pranë personave qe do takojnë dhe shume shpejt mund te fillojnë një lidhje. Te ardhurat do jene me te mira se disa kohe me pare. Përfitoni!

Peshorja

Tregohuni me tolerante sot ne jetën tuaj ne çift dhe merrini gjerat me optimizëm. Do ndiheni edhe vete me mire. Beqaret do bëjnë shume persona për vete, por me pas nuk do dini cilin person te zgjedhin. Ne planin financiar do ndërmerrni iniciativa dhe do e stabilizoni situatën. Do keni mundësi te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër se zakonisht.

Akrepi

Dite euforike kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Te dy do jeni gati te bëni çfarëdo lloj çmendurie ne mënyrë qe te ndiheni sa me mire. Beqaret do kenë takime te papritura ne orët e mbrëmjes dhe ato do ua ndryshojnë menjëherë te ardhmen. Ne planin financiar do e gjeni çelshin për t’i mbajtur te ardhurat sa me te qëndrueshme. Bravo!

Shigjetari

Do filloni projekte te përbashkëta gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe kjo do iu afroje me tepër me partnerin tuaj. Do i prekni edhe temat qe dikur ishin mjaft te nxehta dhe delikate. Beqaret do vazhdojnë te mbeten vetëm edhe sot. Yjet nuk do ju ndihmojnë aspak ne planin financiar dhe gjendja do jete shume e turbullt. Beni kujdes!

Bricjapi

Do jeni shpeshherë me nerva gjate gjithë kësaj dite dhe mund te keni probleme serioze me partnerin. Ai nuk do e duroje dot histerinë dhe zërin tuaj tepër te larte. Beqaret do jene gati edhe për aventura kalimtare, mjafton qe te jene sa me emocionuese. Ne planin financiar duhet patjetër te merrni masa para se gjendja te filloje te ketë tronditje.

Ujori

Ata qe janë ne një lidhje do kenë një dite te mbushur me surpriza te njëpasnjëshme. Përgatituni shpirtërisht sepse shume gjera kane për t’iu ndryshuar. Beqaret do vazhdojnë te mbeten ne kërkim te dashurisë, por pa shume fat. Do ju duhet shume durim. Perspektivat financiare do jene me te mira sesa mendonit. Do arrini te hiqni edhe disa para mënjanë.

Peshqit

Do keni konflikte te forta sot me personin qe keni ne krah dhe kjo do ju mërzitë pa mase. Nuk do ndiheni mire dhe mund te mbylleni ne vetvete. Beqaret do kenë një dite intensive. Nuk do mungojnë aspak takimet, megjithatë ata ende nuk do jene gati për te hedhur hapa te mëdha. Financat do mbrohen nga Plutoni. Do jeni te vetëdijshëm për gjendjen dhe pse shpenzoni me kursim.

Lajme të ngjashme

Back to top button