fbpx

Pellegrini i kënaqur me shpirtin luftarak të Cityt

Manuell Pellegrini ndjehet i lumtur me shpirtin luftarak të treguar nga skuadra e Manchester Cityt në barazimin 2-2 ndaj QPR.

”Unë mendoj se pavarsisht momenteve të këqija që po kalojmë skuadra luftoi dhe tregoi se nuk ka mungesë të energjisë në performancat tona”

”Kjo ishte ndeshje si disfata me West Ham, por te QPR ishte portieri lojtari më i mirë”

”Mendoj se ndeshjet ndërkombëtare kanë ardhur në momentin e duhur dhe respektoj mendimin tuaj se nuk jemi duke luajtur mirë tani për tani”, tha kiliani.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close