fbpx

Capital T në xhirimet e klipit të ri

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ka hyrë në xhirimet e videoklipit të ri.

Capital T është duke regjistruar videoklipin e ri, pasi ka përfunduar projektin e tij të radhës muzikore.

Kënga me klip është pjesë e mixtape të tij, “SDM”.

Capital T vjen nga suksesi i këngës “Posh” me reperin tjetër dhe dajën e tij, 2po2.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close