fbpx

Dhurata fillon xhirimet e klipit

Këngës së re do t’ia realizojë edhe spotin. Madje, Dhurata Dora vetëm sa ka filluar t’i xhirojë skenat e para të klipit. Këtë e ka konfirmuar vet këngëtarja përmes një fotografie të postuar në rrjetet sociale në të cilën dukej shumë hot dhe duke u bazuar në këtë foto, klipi pritet të ketë një sukses shumë të madh.

Përveç këtij projekti, Dhurata ka filluar edhe koncertet që po i mban në vende të ndryshme. Ndër të tjera, nuk ka shumë kohë që këngëtares i është verifikuar edhe faqja saj zyrtare në rrjetin social ‘Facebook’, verifikim ky që Dhurata e ka pritur që një kohë shumë të gjatë./Tribuna/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close