fbpx

Shi nëntori

Moti sot në Maqedoni do të jetë me shi dhe i ftohtë. Shiu do të jetë më i fuqishëm në orët e pasdites posaçërisht në vendet më jugore të shtetit. Do të fryjë dhe erë mesatare në drejtim të veriut.

Temperaturat do të sillen nga 9 deri më 17 gradë celsius.

Në Shkup do të kemi mot të ngjashëm me shi dhe me temperaturë deri më 14 gradë celsius.

Në këtë ditë të ftohtë nëntori, mbase do tu ngroh pak kjo këngë e Guns and Roses. Ditë të mbarë!

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close