fbpx

Jennifer Lopez viziton “miqtë” e saj të Real Madridit

E ndjekur nga i dashuri i saj, valltari Casper Smart, këngëtarja e nxehtë latino-amerikane Jennifer Lopez mbrëmë nga afër ka ndjekur ndeshjen në mes Real Madridit dhe Evertonit që u zhvillua në Los Angeles të SHBA-së.

Ajo po ashtu shfrytëzoi rastin të bëj edhe disa fotografi me futbollistët e Real Madridit, si me Ramosin, Arbeloan dhe Ronaldon.

Lajme të ngjashme

Back to top button