fbpx

Çfarë gjesti i ulët, Fellain pështyn Agueron (Video)

Mesfushori belg i Manchester United, Marouane Fellaini u bë protagonist i një gjesti të ulët në sfidën kundër rivalit lokal, Manchester Cityt.

Belgu duket të ketë pështyrë argjentinasin Sergio Aguero, sa ishte i shtrirë në tokë dhe ky i fundit po kërkonte nga gjyqtari një ndërhyrje të palejuar të shkaktuar nga vet mesfushori belg.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close