fbpx

Top Modeli Valon Karaliti me Noizy dhe Goldin në filmin “Zori”

Një nga djemtë më simpatikë shqiptarë, modeli Valon Karaliti është duke luajtur në filmin më të madh shqiptar “Zori”.

Kosovarja mëson se Valoni luan përkrah emrave të tjerë të botës së show-bizit si Noizy dhe Gold Ag etj, ndërsa ka pranuar me kënaqësi të jetë protagonist në këtë film që pritet të dalë së shpejti në tregun kinematografik shqiptar.

Djaloshi i cili jeton në Zvicër ka ftesa që të jetë edhe në disa role të tjera filmike, ndërsa ky është një tjetër sukses i madh i tij pas ofertave që ka pasur që të jetë model në shumë agjensi jo vetëm shqiptare por edhe të huaja./Kosovarja/

Lajme të ngjashme

Back to top button