fbpx

Horoskopi ditor, e shtunë 27 qershor 2020

Dashi

Nëse jeta juaj ne çift vazhdon te jete delikate, sot do bëni çmos qe ta ndryshoni rrënjësisht atë. Jo te gjithë do ja dalin, por te paktën mundohuni njëherë. Beqaret do kënaqen nga takimet qe do realizojnë dhe tashme do kenë me shume shprese se jeta sentimentale do ju ndryshoje. Ne planin financiar mos luani me zjarrin sepse keni për t’u djegur keq.

Demi

Do kaloni çaste te mrekullueshme sot me atë qe keni ne krah dhe as qe do ju shkoje ne mendje t’i qëndroni për ndonjë minute larg. Beqaret do përzgjedhin me shume sesa duhet dhe për këtë arsye do mbeten serish vetëm. Gjendja e financave do mbetet e qëndrueshme. Do jeni te kujdesshëm dhe te matur me çdo hap.

Binjaket

Nëse jeta juaj ne çift ka qene e qëndrueshme gjate kësaj kohe, sot ka rrezik te lindin disa probleme dhe mosmarrëveshje. Kujdes me çdo gjë qe do thoni. Beqaret duhet te qëndrojnë me këmbë ne toke dhe jo te bëjnë çmenduri. Financat do jene përgjithësisht te mira. Shpenzoni me kujdes dhe asgjë e keqe nuk ka për t’iu ndodhur.

Gaforrja

Dite e mrekullueshme dhe aspak problematike kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do përjetoni kënaqësi te papërshkrueshme te cilat do ua mbushin zemrën me gëzim. Beqaret duhet te pranojnë sa me shume ftesa, por ne asnjë mënyrë nuk duhet te vendosin pa qene te sigurte. Financat ka rrezik te pësojnë disa tronditje te vogla. Merrni menjëherë masa.

Luani

Do merrni vendime te rëndësishme sot ju qe jeni ne një lidhje dhe ka shume gjase qe gjerat te ecin si duhet. Do e lini pas te kaluarën e trishtë. Beqaret nuk do duan ta sakrifikojnë lirinë qe kane dhe do i shmangin personat qe do iu afrohen. Financat ka rrezik te kenë goxha tronditje. Kërkoni ndihme sa pa qene shume vone sepse përndryshe do keni probleme serioze.

Virgjeresha

Do kuptoheni me se miri sot me atë qe keni ne krah dhe pritet te merrni vendime te rëndësishme për te ardhmen. Edhe ata qe kane pasur mosmarrëveshje do jene me te qete. Beqaret me ne fund do e gjejnë princin e tyre te kaltër dhe do fillojnë një histori te bukur dashurie me te. Ne planin financiar tregohuni sa me te arsyeshëm nëse nuk doni te keni probleme.

Peshorja

Ka rrezik qe jeta juaj ne çift te jete e tensionuar gjate gjithë kësaj dite. Nuk do merreni vesh për asgjë me personin qe keni ne krah dhe kjo do sjelle vështirësi. Beqaret do realizojnë takime te shumta dhe do njohin persona interesante. Merrni kohen e duhur për te reflektuar para se te vendosni. Gjendja financiare do konsolidohet tej mase.

Akrepi

Dite mjaft e tensionuar dhe e mbushur me konflikte kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do merreni vesh për asgjë me partnerin. Beqaret d marrin shume ftesa dhe propozime te cilat nuk duhet t’i humbasin për asnjë lloj arsyeje. Me financat nuk duhet te bëni asnjë lloj çmendurie sepse gjendja mund te behet katastrofike.

Shigjetari

Saturni do influencoje negativisht gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale dhe do ketë shume probleme mes jush. Tregohuni te matur. Beqaret duhet te qëndrojnë me këmbë ne toke dhe jo te kërkojnë gjera te pamundura. Financat nuk do jene te këqija, por nëse kryeni investime te mëdha dhe te pamenduara mire situata do dobësohet mjaft.

Bricjapi

Priten çaste te lumtura gjate kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Pranë partnerit shpesh do ndiheni si mbi re dhe çdo gjë do ju duket e mrekullueshme. Beqaret do hapin një faqe te re ne jetën e tyre dhe do ndihen me te plotësuar. Ne planin financiar do jeni te detyruar te hiqni dore nga disa shpenzime te nevojshme sepse gjendja do jete goxha delikate.

Ujori

Do jeni me te organizuar gjate kësaj dite ju te dashuruarit dhe çdo hap do e hidhni pasi ta keni menduar mire. Edhe për beqaret perspektivat janë goxha te mira. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te filluar një lidhje. Edhe me statusin qe kane ata ndihen mire. Financat do jene me te mira se me pare, por akoma nuk është momenti për te kryer transaksione.

Peshqit

Mos u tregoni te pamatur sot juve qe jeni ne një lidhje sepse gjerat mund t’iu dalin jashtë kontrollit ne ndonjë moment. Toleranca gjithashtu duhet te mbizotërojë gjate gjithë kohës. Beqaret do jene te pafat ne dashuri edhe pse do e kërkojnë kudo princin e kaltër. Me financat do keni probleme serioze. Vetëm specialistet do mund t’iu nxjerrin nga humnera ku do bini.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close