fbpx

Bujar Osmani baba për herë të dytë

Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani është bërë baba për herë të dytë. Sonte në spitalin e Shkupit, bashkëshorjta e tij ka lindur djalë. Lajmin e ka konfirmuar personalisht Osmani duke shkruar në Facebook një status. Bujar Osmani ka dhe një vajzë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close