Mc Kresha me bluzë për Kombëtaren (Foto)

Reperi Mc Kresha ka bërë publike një fotografi në rrjetin social Instagram, ku ka falënderuar disa djem nga NewYork për dhuratën që i kanë bërë.

Ai në këtë foto është i veshur me bluzën që mban të vizatuar fluturaken që fluturoj përmbi stadiumin e Partizanit në ndeshjen e zhvilluar në mes të Serbisë dhe Kombëtares Shqiptare.

Mc Kresha me bluzë për Kombëtaren
Mc Kresha me bluzë për Kombëtaren

Lajme të ngjashme

Back to top button