fbpx

Ki kujdes!

“Talentin ta jep Zoti. Ji modest!
Famën ta japin njerëzit. Ji mirënjohës!
Mendjemadh bëhesh vetë. Ki kujdes!”

Thënie nga John Wooden, lojtar dhe trajner basketbolli në Amerikë.

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button