fbpx

Çfarë bën Zanfina në mëngjes?!

Këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili, kohëve të fundit duket se është më aktive nëpër rrjete sociale.

Ndonëse më parë ajo komunikonte në fansa në mënyrë shumë të veçantë, ku ndante kohë për pyetje të fansave dhe Zanfina iu përgjigjet personalisht, ajo tashmë ka filluar të ndajë edhe mendime të ndryshme me fansat e saj, transmeton Tribuna.

Së fundmi Zani ka treguar se cilat janë ushtrimet e saj në mëngjes, e me shaka këngëtarja ka shkruar. “Prej fitnesit t’mëngjesit mas shumti e bëj rrotullimin e syve dhe pohimin me kokë”, ishte ky mbishkrimi i këngëtares, i cili zbulon se Zanfina kur zgjohet nga mëngjesi nuk flet me askënd. Ndërkaq ky mbishkrim u pëlqye shumë nga fansat e saj të cilët gjetën rastin të tregonin secili për vete si janë kur zgjohen në mëngjes.

Lajme të ngjashme

Back to top button