fbpx

Armina Mevlani konkuron edhe miss-et e botës (Foto)

Armina Mevlani më përpara ka qënë edhe ajo pjesë e konkurseve për miss pavarësisht se nuk i ka ecur.

Megjithatë ajo ka treguar se vazhdon ti ndjekë këto konkurse me shumë dashuri.

Ajo ka postuar në Instagram disa foto ku po bëhet gati për të shijuar Miss Universs Albania 2014.

E veshur me një fustan të bardhë me puthje, ajo është shfaqur mjaft e bukur dhe elegante.

Capture

Lajme të ngjashme

Back to top button