fbpx

Gruaja nga Gostivari njëherë është ngulfatur e më pas është therur me thikë

60 vjeçari F.J i dyshuar për vrasjen e gruas së tij në Gostivar, sot duhet të dalë para gjykatës në Gostivar. Nga Autopsia është vërtetuar se gruaja njëherë është ngulfatur dhe më pas është therur me thikë.

Policia e ka gjetur thikën dhe që ditën e djeshme e ka arrestuar të dyshuarin.

F.J dyshohet se mbrëmë në bodrumin e shtëpisë në afërsi të Qendrës Kulturore ka therur me thikë disa herë gruan e tij pasi më parë e kishte ngulfatur.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close