fbpx

Afërdita Dreshaj këshillon

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Afërdita Dreshaj, është shumë e përkushtuar që t’ju japë këshilla dhe kurajë fansave të saj. Ajo ka postuar një shkrim në rrjetin social ‘Twitter’ ku i drejtohet fansave të saj me fjalët “You have to love, to be loved”.

E përveç kësaj këshille, Afërdita i ka njoftuar fansat e saj që të hënën e ka filluar me disa lajme të mira, për të cilat nuk ka dhënë më shumë detaje dhe ju ka thënë atyre që ajo do të vazhdoj trainingun e saj i cili duket se po i sjellë shumë energji pozitive, transmeton Tribuna.

“Happy Monday world!!! I started my monday with great news and now off to my training #lovelife #positiveEnergy” ishin fjalët e saj. Ndërkaq duket se Afërdita po ia kalon shumë mirë në dashuri, derisa sa e ndjen veten se mund të këshilloj se çfarë duhet të bëjmë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close