fbpx

Horoskopi ditor, e shtunë 13 qershor 2020

Dashi

Dite me shume probleme dhe debate kjo e sotmja për te dashuruarit. Here pas here nuk do ndiheni rehat dhe do preferoni te qëndroni larg atij qe keni ne krah. Beqaret do mendojnë vetëm për dike dhe as qe do iu shkoje ndërmend te pranojnë ftesat e te tjerëve. Ja qe gjerat nuk do iu ecin si dëshironi. Gjendja e financave do jete goxha e stabilizuar. Mund te kryeni pa frike ndonjë shpenzim.

Demi

Ambienti ne jetën tuaj ne çift do jete mjaft i ngrohte gjate kësaj dite. Ne krahët e partnerit do përjetoni kënaqësi te pafundme. Beqaret nuk do jene ne humorin e duhur për te kërkuar dashurinë, por shume persona ne fakt do ju vijnë rreth e rrotull. Nuk do mund t’iu qëndrojnë indiferente për shume kohe. Me financat tregohuni te arsyeshëm sepse gjendja mund te përkeqësohet.

Binjaket

Mos u tregoni te ashpër me personin qe keni ne krah gjate kësaj dite sepse situata mund t’iu dale tërësisht jashtë kontrollit. Me pas do e keni te vështirë te riktheni qetësinë. Beqareve do ju ndryshoje shpesh humori dhe nuk do ndihen gati te fillojnë një lidhje. Mundësitë ne fakt nuk do mungojnë. Ne planin financiar do jeni shume te kujdesshëm dhe gjerat do ecin mire.

Gaforrja

Përfitoni sa te mundni gjate kësaj dite nga klima e ngrohte dhe harmonike qe do mbizotërojë ne lidhjen tuaj. Shprehini si t’i ndjeni ndjenjat. Edhe beqaret do jene me shume fat. Pas një sere takimet impresionuese shume shpejt do hidhni dhe hapa për një lidhje. Ne planin financiar gjendja do vije duke u përmirësuar fale përkujdesit qe do kërkoni.

Luani

Dite shume e turbullt dhe here pas here e mbushur me probleme kjo e sotmja për te dashuruarit. Merrini gjerat me qetësi. Beqaret do realizojnë takime te shumta, po nuk do ju ndodhe asgjë e jashtëzakonshme. Ne planin financiar nuk do ndiheni te qete. Do keni shume shpenzime për te bere ndërkohë qe buxheti nuk ehte ne gjendjen me te mire.

Virgjeresha

Nuk do jeni aspak ne humor te mire gjate kësaj dite deh do parapëlqeni t’ia lini gjerat momentit. As qe do ju shkoje neper mend te ndryshoni rutinën dhe te provoni eksperienca te reja. Beqaret do jene realiste dhe do i pranojnë ftesat qe do iu bëhen. Ka shume mundësi qe disa te ndryshojnë edhe statusin. Financat do jene delikate, prandaj shpenzoni me sa me shume kujdes.

Peshorja

Dite shume e këndshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Ne krahët e partnerin do përjetoni ndjesi te mrekullueshme dhe do e dashuroni me më shume pasion atë. Edhe beqaret do i shohin gjerat me një sy tjetër dhe do i pranojnë ftesat qe do iu bëhen, te ardhmes asnjëherë nuk i dihet. Financat duhet t’i riorganizoni sa me shpejt ne mënyrë qe situata te stabilizohet.

Akrepi

Jeta ne çift do jete delikate. Tregohuni te kujdesshëm me fjalët dhe veprimet nëse nuk doni qe gjerat te marrin tatëpjetën. Beqaret do realizojnë një takim mbresëlënës i cili ka për t’ua ndryshuar shume shpejt rrjedhën e gjerave. ne planin financiar do ju ndihmojnë mjaft disa te afërm dhe gjendja do ketë disa përmirësime te vogla. Përfitoni!

Shigjetari

Dite e mbushur me emocione si pozitive ashtu edhe negative. Here do debatoni dhe do ziheni me partnerin dhe here do dashuroheni çmendurisht. Beqaret do jene te pafat dhe do mbeten serish me te njëjtin status si me pare. Gjendja e financave do jete shume e paqëndrueshme. Mos kryeni asnjë investim te nxituar sepse gjendja do ju përkeqësohet tej mase.

Bricjapi

Do afroheni edhe me shume me partnerin tuaj sot dhe do kaloni çaste fantastike me te. Mesdita dhe mbrëmja do jene te zjarrta. Beqaret duhet te qartësojnë njëherë mendimet para se te hedhin hapa te nxituara. Ne këtë mënyrë nuk do bëjnë as gabime. Financat nuk do jene ashtu si duhen, por familjaret do ju mbështesin fort. Mos u shqetësoni aspak.

Ujori

Kjo e sotmja do jete një dite e bekuar për ata qe janë ne një lidhje. Do merreni vesh për çdo gjë me personin qe keni ne krah dhe do filloni te programoni edhe te ardhmen. Beqaret do bëjnë çfarë te mundin ne mënyrë qe ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë prej kohesh. Financat do jene shume me te mira se me pare. Do kryeni te gjitha investimet e nevojshme.

Peshqit

Do ndihen te qete gjate gjithë kësaj dite dhe do dashuroheni pa dorashka me personin qe keni ne krah. E ardhmja do jete edhe me e mrekullueshme. Beqaret duhet t’i bëjnë sytë katër sepse priten takime te rëndësishme, por ne momentet qe me pak i prisni. Ne planin financiar situata do varet nga mënyra sesi ju do i menaxhoni te ardhurat.

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close