fbpx

​Tuna me Arifhikmetin në “O sa mirë” (Foto)

Të hënën, më 13 tetor në serialin “O sa mirë” do të ketë mysafirë të veçantë.

Në një fotografi të publikuar, shihen aktori Xhevdet Jashari, këngëtarja Tuna dhe Jonida Vokshi.

#Comedy #oSaMire #SpecialGuest #SpecialRole #GreatActors @xhevdet_jashari @jonidavokshi, shkruhet përbri fotografisë.

Tuna dhe Arifhikmeti
Tuna dhe Arifhikmeti
Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close