fbpx

Gena e kall në Ferizaj (Foto)

Gena është një nga këngëtarët që ka bërë bujë edhe këtë verë, ai ishte prezent në shumë koncerte gjatë kësaj sezone si në Kosovë ashtu edhe jashtë vendit.

Gena padyshim është një nga këngëtarët më të kërkuar të estradës shqiptare, i njohur me këngët, “Aman”, “Nuk kam Faj”, “Xheloze”, etj.

Indeksonline ka siguruar disa fotografi të këngëtarit Gena gjatë një koncerti të mbajtur në Ferizaj dhe në të shihet suksesi i tij.

Gena i njohur me për koncerte që elektrizojnë masën, në këto fotografi të realizuara në Coco Club ai ka dëshmuar së më të vërtetë është ashtu. Gena e “kall” atmosferën. /Indeksonline

Lajme të ngjashme

Back to top button