fbpx

Etnon dhe Lyrical Son lansojnë klipin e ri (Video)

Reperët e grupit Etnon dhe Lyrical Son kanë publikuar klipin e ri që mban titullin Shqip Dance.

Kënga është prodhuar nga Genc Prelvukaj në studiot e Black Fish Enetartainment në Prishtinë, kompani kjo që e ka bërë edhe realizimin e videoklipit.

Për më shumë ndiqeni klipin e ri.

 

Lajme të ngjashme

Back to top button